Ne arıyorsunuz?

BİZİM HİKAYEMİZ

140 SENEDİR YENİLİKÇİ ZEMİN TEMİZLİĞİ

1876'dan beri lider marka

BISSELL Hakkında

BİZİM AİLEMİZDEN, SİZİN AİLENİZE

Bissell beş nesildir zemin temizliği sektöründe lider olan bir aile şirketidir. Tüketicilerimizin yaşamlarını ve temizlik ihtiyaçlarını araştırmak ve anlamak, bizim birinci önceliğimizdir! Bissell, gerçek hayattan esinlenerek akıllı, yenilikçi ve pratik, ev temizlik çözümleri geliştirir. Bissell'in satışını yapan perakendeciler de kendilerini üstün hizmet sunmaya adamışlardır. Bu bir gelenek, yenilikçilik ve tutkudur. Bu bizim geçmişimiz, bugünümüz ve geleceğimizdir.

1876'DAN BERİ EVLERİNİZİ TERTEMİZ TUTUYORUZ

Bissell, yaklaşık olarak 150 yıldır evleri tertemiz tutuyor. 1876'da Melville ve Anna Bissell, züccaciye dükkanı işletiyordu. Melville Bissell, dükkanını her zaman tertemiz ve düzenli tutmak için bir halı süpürme makinesi geliştirdi. Geliştirdiği makine çok etkiliydi. Bu haber hızlıca yayıldı, talep arttı ve kısa süre sonra Bissell, bardak ve tabaktan çok daha fazla halı süpürgesi satmaya başladı.

Melville Bissell 1889'da hayatını kaybettikten sonra, eşi Anna, işi yönetmek için devreye girdi ve ABD'deki ilk kadın CEO oldu. Şirketin patentlerini tutkuyla savundu ve süpürgeleri Kuzey Amerika'da ve Avrupa'da da başarılı bir şekilde tanıttı. 1890'ların sonlarında Bissell, Kraliçe Victoria'ya süpürge tedarik ederek, Kraliyet'in onayını aldı. Kraliçe, tüm Kraliyet saraylarının, her hafta “Bissell”lenmesine karar verdi.

HALILAR İÇİN DETERJAN

1956'da, insanları dizlerinin üzerinde, halıları ovmaktan kurtaran, halı yıkama deterjanını piyasaya tanıttık. 1960'ların sonunda ise, sadece halı değil, her tür zemini temizlemek için çözüm aramaya başlamıştık. Bu sayede tüm zeminlerin temizliğini çok daha etkili ve çok daha az zahmetli hale getirmeyi amaçlıyorduk.

BIG GREEN TEMİZLİK MAKİNESİ

1979'da ilk Bissell marka derinlemesine temizleyen, halı yıkama makinemizi piyasaya sürdük. Kendi su haznesi ile halıları temizlemek çok daha kolay ve etkili hale geldi. Daha sonra, profesyonel işgücüne gerek olmadan da, profesyonel halı temizleme sonuçları sunan Bissell Big Green Clean Machine'i yarattık. 1990'larda ise ilk Bissell marka dikey süpürge olan PowerGroom'u tanıttık.

BİR EVCİL HAYVANIN SAHİP OLABİLECEĞİ EN İYİ ŞEY - EV TEMİZLİĞİ & EVCİL HAYVANIN MUTLULUĞU

Evcil hayvanlar ailenin bir parçasıdır. Ancak yapılan araştırmaların sonucunda; insanların evcil hayvan sahiplenmeye karşı olmalarının veya daha da kötüsü, onları bırakmalarının temel nedenlerinden birinin, onlarla birlikte gelen temizlik sorunu olduğunu gördük.

Bu nedenle 2005 yılında, evcil hayvanların yaşadığı evleri temizlemek için, özel olarak tasarlanmış, ilk taşınabilir derin temizlik makinemiz olan SpotBot'u piyasaya sürdük.

2011 yılında, Cathy Bissell’in liderliğinde, Bissell evcil hayvan ürünlerinin satışından gelen destekle, istismar edilen, ihmal edilen ve terk edilen evcil hayvanlara yardım eden ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Bissell Evcil Hayvan Vakfı'nı kurduk.

Bissell Evcil Hayvan Vakfı, kuruluşundan bu yana 43 Eyalette 375'ten fazla kuruluş için, 500.000$'dan fazla para topladı. Tüm evcil hayvanların mutlu olacakları bir ev bulmakta son derece kararlıyız. Amacımız, vakfın hayat kurtaran çalışmalarını desteklemek için, evcil hayvan ürünlerinin satışlarıyla yıllık 250.000 $ toplamak. Ayrıca Bissell kullanıcılarımıza, ihtiyaçlarına uygun temizlik makineleri sayesinde, evcil hayvanlarının arkadaşlığına daha fazla odaklanabileceklerini gösteriyoruz.

Bissell Evcil Hayvan Vakfı- Barınaklarda kurtarılmayı bekleyen milyonlarca evcil hayvan var. Bissell Evcil Hayvan Vakfı, tüm evcil hayvanlar için sevgi dolu bir yuva bulmayı amaçlıyor. - Cathy Bissell

Şimdi daha derin bir temizliğe ev sahipliği yapıyor.

Bugün, Bissell hala bir aile şirketidir ve evlerinizde derinlemesine temizliğe yardımcı olmak için tutkulu bir şekilde çalışmaktadır. İster bebek maması, ister kırmızı şarap, ister çamur veya çikolata, isterse evcil hayvan tüyü olsun, tüm kirleri, kolayca temizlemenize ve hayatın tadını çıkarabilmenize yardımcı olmak için buradayız.

Bu ipucunu paylaşın.