Ne arıyorsunuz?

Bissell Hüküm ve Koşullar

Önemli Yasal Uyarı

Bu yasal bildirim, www.bissell.com.tr alanı ("web sitesi" veya "BISSELL web sitesi") altındaki BISSELL web sitesinin tüm içeriği ve BISSELL ile sizin aranızdaki e-posta yoluyla yapılan tüm yazışmalar için geçerlidir. Lütfen BISSELL web sitesini kullanmadan önce bu koşulları dikkatlice okuyun. BISSELL web sitesini kullanmak, bu şartları kabul ettiğinizi gösterir. Bu şartları kabul etmiyorsanız, lütfen BISSELL web sitesini kullanmayın. Bu bildirim, BISSELL International Trading Company B.V. tarafından yayınlanmıştır. ("BISSELL").

 

Giriş

 

 1. BISSELL web sitesine göz atarak ve/veya kullanarak, aşağıdaki koşulları tümüyle kabul etmiş olursunuz. Bu yasal bildirimi tam olarak kabul etmiyorsanız, BISSELL web sitesinden derhal ayrılmalısınız.

 

 1. 'BISSELL' ve BISSELL web sitesinde atıfta bulunulan diğer tüm BISSELL ürün veya hizmet adları, BISSELL Limited'in ticari markalarıdır.

 

 1. BISSELL, bağlı kuruluşları, bağımsız içerik sağlayıcıları ve üçüncü şahıslar içerik sağlar. (BISSELL web sitesinde bulunan veya bu web sitesinde bulunan bilgiler, iletişimler, görüntüler ve/veya sesler) BISSELL web sitesinin içeriğinin telif hakkı © BISSELL International Trading Company B.V. veya iştirakleri, bağımsız içerik sağlayıcıları veya üçüncü şahıslara aittir. Tüm hakları saklıdır. BISSELL web sitesinin içeriği, BISSELL'in önceden yazılı izni olmaksızın herhangi bir biçimde veya herhangi bir yolla çoğaltılamaz, değiştirilemez, aktarılamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, indirilemez, postalanamaz veya iletilemez. Web sitesinde yer alan materyal ve içeriğin, kendi kişisel kullanımınız için olduğunu ve ticari amaçlarla kullanılamayacağını veya ticari olarak dağıtılamayacağını kabul edersiniz.

 

 1. Bilgilerinizi BISSELL'e kaydetmeden BISSELL web sitesine ücretsiz olarak erişebileceksiniz.

 

 1. Bazı durumlarda, BISSELL'in makul kontrolü dışındaki bir nedenle BISSELL malları sağlayamayabilir veya sözleşme kapsamındaki diğer görevlerinden bazılarını yerine getiremeyebilir. Doğal afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi mücbir sebeplerden veya BISSELL'in hatası olmayan bir kazayı içerebilir. Böyle bir durumda, malların sağlanmasındaki herhangi bir başarısızlıktan, olayın etkileri devam ettiği sürece, BISSELL sorumlu olmayacaktır. BISSELL, bu tür olaylara rağmen malları mümkün olan en kısa sürede sağlamaya devam edecektir.

 

 1. Bu hüküm ve koşullarda belirtilenlere ek olarak, BISSELL'in hariç tutamayacağı, kanunen size verilmiş başka haklara sahip olabilirsiniz. Bu hüküm ve koşullar, kanunla verilen diğer hakları etkilemez. Haklarınız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, yerel Vatandaş Danışma Bürosu veya Ticaret Standartları Ofisi ile görüşmelisiniz.

 

 1. BISSELL, herhangi bir zamanda metinleri güncelleyerek bu yasal bildirimi revize edebilir. Mevcut yasal bildirimi gözden geçirmek için zaman zaman BISSELL web sitesini kontrol etmeniz tavsiye edilir, çünkü bu sizin için bağlayıcıdır. Bu yasal bildirimin belirli hükümlerinin yerini, açıkça belirtilmiş yasal bildirimler veya BISSELL web sitesinde belirli sayfalarda bulunan şartlar alabilir.

 

 1. Satın alma işleminizi yaptığınızda görüntülenen Satış Hüküm ve Koşulları, BISSELL web sitesinde yapılan tüm sipariş ve satın alma işlemlerini de yönetecektir.

 

 1. Web sitesi üzerinden sipariş vermek veya satın almak için on sekiz yaşından büyük olmalısınız.

 

Bu hüküm ve koşullar yasal haklarınızı etkilemez.

 

Servis Erişimi

 

 1. BISSELL, BISSELL web sitesini tam olarak çalışır durumda tutmak için makul çabalarını gösterecek olsa da herhangi bir nedenle BISSELL web sitesinin herhangi bir zamanda veya herhangi bir süre boyunca kullanılamamasından sorumlu olmayacaktır. BISSELL, BISSELL web sitesinde bulunan herhangi bir kusurun sonuçlarından sorumlu değildir.

 

 1. BISSELL, bu bilgilerin ziyaretçi veya diğer kişi tarafından kullanılması veya bunlara güvenilmesi sonucunda, tamamen veya kısmen veya doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkan herhangi bir kayıp, sorumluluk, hasar veya masraftan sorumlu olmayacaktır.

 

 1. BISSELL, BISSELL web sitesindeki herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya doğrudan veya dolaylı olarak BISSELL web sitesinden elde edilen diğer bilgilerden sorumlu değildir.

 

 1. BISSELL, BISSELL web sitesindeki bilgilerin doğru olmasını sağlamaya çalışsa da, BISSELL web sitesindeki materyalin doğruluğunu ve eksiksizliğini garanti etmez.

 

 1. BISSELL, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir zamanda, BISSELL web sitesinde sunulan hizmetin tamamını veya herhangi bir bölümünü herhangi bir nedenle askıya alabilir veya değiştirebilir.

 

 1. BISSELL, herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin BISSELL web sitesinde değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutar.

 

 1. BISSELL, BISSELL web sitesine bağlanırken oluşabilecek herhangi bir telefon veya diğer masraflardan sorumlu olmayacaktır.

 

 1. Bilgisayarınız şifreleme dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere ilgili teknolojiyi desteklemiyorsa, belirli hizmetleri kullanamayabilir veya BISSELL web sitesindeki belirli bilgilere erişemeyebilirsiniz.

 

Lisans

 

 1. Aşağıdaki esaslara göre kendi kullanımınız için BISSELL web sitesinden alıntıları yazdırmanıza ve indirmenize izin verilir:

 

BISSELL web sitesinin hiçbir bölümü, BISSELL'in yazılı izni olmaksızın çoğaltılamaz veya başka bir web sitesinde saklanamaz veya herhangi bir genel veya özel elektronik erişim sistemine veya hizmetine dahil edilemez;

BISSELL web sitesindeki hiçbir belge veya ilgili grafik hiçbir şekilde değiştirilmez;

BISSELL web sitesindeki hiçbir grafik, beraberindeki metinden ayrı olarak kullanılmaz; ve

BISSELL'in telif hakkı ve ticari marka bildirimleri ve bu izin bildirimi tüm kopyalarda yer almaktadır.

 

 1. Aksi belirtilmedikçe, BISSELL web sitesindeki tüm materyallerin telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları (bunlarla sınırlı olmamak üzere fotoğraflar ve grafik resimler dahil) BISSELL veya lisans verenlerine aittir. Bu yasal bildirimin amaçları doğrultusunda, BISSELL web sitesinden alıntıların yukarıdaki paragrafa uygun olanlar dışında herhangi bir amaçla kullanılması yasaktır. Bu yasal bildirimdeki şartlardan herhangi birini ihlal ederseniz, BISSELL web sitesini kullanma izniniz otomatik olarak sona erer ve BISSELL web sitesinden indirilen veya yazdırılan tüm özetleri derhal imha etmeniz gerekir.

 

 1. BISSELL'in önceden yazılı izni olmaksızın, BISSELL web sitesinde bulunan herhangi bir materyali başka bir sunucuya yansıtamazsınız. BISSELL web sitesinin içeriğinin bu madde veya yukarıdaki 11. madde uyarınca izinsiz kullanımı telif hakkı yasalarını, ticari marka yasalarını ihlal edebilir.

 

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

 

 1. Hizmete, BISSELL web sitesinden ve BISSELL'den bağımsız olan World Wide Web aracılığıyla erişilir. World Wide Web kullanımınızın riski tamamen size aittir ve geçerli tüm ulusal ve uluslararası yasa ve düzenlemelere tabidir. BISSELL'in, World Wide Web üzerinden elde ettiğiniz herhangi bir bilgi veya hizmet için hiçbir sorumluluğu yoktur.

 

 1. BISSELL web sitesindeki üçüncü şahıs web sitelerine bağlantılar yalnızca size kolaylık sağlamak için verilmiştir. Bu bağlantıları kullanırsanız, BISSELL web sitesinden ayrılırsınız.

 

Diğer Web Sitelerinden Bağlantılar

 

 1. BISSELL web sitesine bağlantı vermek isterseniz, bunu yalnızca BISSELL web sitesinin ana sayfasına bağlantı verdiğiniz, ancak çoğaltmayacağınız şekilde ve aşağıdaki koşullara tabi olarak yapabilirsiniz:

 

 • BISSELL logosunu çıkarmaz, bozmaz veya boyutunu veya görünümünü başka şekilde değiştirmezsiniz
 • BISSELL web sitesi çevresinde bir çerçeve veya başka bir tarayıcı veya sınır ortamı oluşturmazsanız
 • BISSELL'in kendisine ait olanlar dışında herhangi bir ürün veya hizmeti onayladığını hiçbir şekilde ima edemezsiniz
 • BISSELL ile ilişkinizi yanlış beyan etmemeli veya başka herhangi bir yanlış bilgi vermemelisiniz
 • BISSELL'in açık yazılı izni olmadan BISSELL web sitesinde görüntülenen herhangi bir ticari markayı başka şekilde kullanmazsınız
 • Size ait olmayan bir web sitesinden bağlantı vermezsiniz
 • Web siteniz saldırgan veya tartışmalı, herhangi bir fikri mülkiyet hakkını veya başka bir kişinin diğer haklarını ihlal eden veya başka bir şekilde geçerli tüm yasa ve düzenlemelere uymayan içerik içermemeli

 

 1. BISSELL, 23. paragrafta tanınan hakkı iptal etme hakkını açıkça saklı tutar.

 

 1. 23. paragrafın ihlali nedeniyle BISSELL veya bağlı kuruluşlarından herhangi birinin uğradığı herhangi bir kayıp veya zararı tam olarak tazmin etmekle yükümlüsünüz.

 

Ziyaretçi Materyalleri ve Davranışları

 

 1. BISSELL'e veya herhangi bir müşterisine veya BISSELL web sitesinin kullanıcılarına herhangi bir şekilde herhangi bir sıkıntı, engel veya rahatsızlığa neden olmayacağını veya başkalarının bilerek neden olmasına izin vermeyeceğinizi kabul edersiniz. Gerekli tüm lisansları ve / veya onayları almadığınız veya teknik olarak zararlı olan herhangi bir materyali yaymak için BISSELL web sitesini kullanmamayı kabul edersiniz. Ayrıca, BISSELL'in yargısına göre BISSELL'e veya başkalarına sıkıntı ve rahatsızlık verebilecek veya yasa dışı olabilecek karalayıcı, saldırgan, müstehcen veya tehditkâr nitelikte herhangi bir materyali yaymamayı da kabul edersiniz. BISSELL web sitesini, BISSELL web sitesinin tamamının veya bir kısmının kesintiye uğramasına, zarar görmesine, daha az verimli hale getirilmesine veya herhangi bir şekilde bozulmasına neden olacak şekilde kullanmazsınız.

 

 1. BISSELL'e makul olarak maruz kaldığımız veya maruz kaldığımız tüm kayıplar, yükümlülükler, maliyetler ve masraflar, yetkili bir mahkeme tarafından herhangi bir karar uyarınca bize verilen tüm zararlar ve anlaşmaya varılan herhangi bir uzlaştırma sonucunda BISSELL tarafından ödenen tüm uzlaştırma meblağlarını tazmin edeceksiniz. BISSELL tarafından herhangi bir üçüncü şahsın talepte bulunulmaması da dahil olmak üzere 26. paragrafın sizin tarafınızdan ihlalinden kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak.

 

 1. Gizlilik Politikası kapsamında kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler dışında, BISSELL web sitesine ilettiğiniz veya gönderdiğiniz herhangi bir materyal gizli ve tescilli olmayan materyal olarak değerlendirilecektir. BISSELL'in bu tür malzemelerle ilgili hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır. BISSELL ve görevlileri, bu tür materyalleri ve burada yer alan tüm verileri, görüntüleri, sesleri, metni ve diğer şeyleri ticari veya ticari olmayan amaçlarla kopyalama, ifşa etme, dağıtma, dahil etme ve başka şekillerde kullanma özgürlüğüne sahip olacaklardır.

 

 1. BISSELL web sitesinin birkaç alanı, BISSELL web sitesini ziyaretinizden sonra BISSELL'in en son ürünleri ve hizmetleri hakkında sizi bilgilendirmek için sağladığınız bilgileri BISSELL'in kullanmasını sağlayacak kişisel bilgiler sağlamanızı isteyebilir. Kişisel bilgiler, BISSELL'in çevrimiçi Gizlilik Politikasına (www.bissell.com.tr/privacy-policy) uygun olarak kullanılacaktır. Revize edilmiş Koşullara bağlı olacaktır. Herhangi bir sorunuz varsa, bize privacy@bissell.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

 

 1. BISSELL, kimliği ifşa etmesi veya paragrafları ihlal eden herhangi birinin yerini tespit etmesi için BISSELL'i talep eden veya yönlendiren herhangi bir kanun uygulayıcı makam veya mahkeme emri ile tam iş birliği yapacaktır.

 

Sorumluluğun Sınırlandırılması

 

 1. BISSELL, ihmalinden kaynaklanan ölüm veya kişisel yaralanmalardan veya bu yalanın BISSELL ile sözleşmeye girmenize neden olduğu durumlarda BISSELL'in size kasıtlı olarak yalan söylemiş olması durumunda sorumlu olacaktır. !!! Anlamadımm!!!

 

 1. 32a, 32b VE 32c'ye dikkatinizi çekmek isteriz.

 

 1. BISSELL, (BISSELL'in ihmalinden kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakılmaksızın) BISSELL ile bir sözleşme yapılırken makul bir şekilde öngörülemeyen herhangi bir zarardan (yukarıdaki madde 31'de belirtilenler hariç) sorumlu olmayacaktır.

 

 1. Yukarıdaki 31'in kapsamadığı sorumluluk için, BISSELL, meydana gelen kayıptan veya sizin tarafınızdan herhangi bir fırsat kaybından önce meydana gelmesi beklenemeyecek herhangi bir kayıptan sorumlu olmayacaktır (sizin veya başka biri için para kazanma, biriktirme veya kullanma fırsatı dahil).

 

 1. Yukarıdaki 31 kapsamına girmeyen tüm BISSELL yükümlülükleri için, BISSELL'in size karşı maksimum mali sorumluluğunun, uğradığınız fiili zarar bundan fazla olsa bile malların fiyatı olacağını kabul etmektesiniz.

 

 1. Malların fiyatı, BISSELL'in sözleşmede belirtilen yükümlülüğünü hariç tutacağı veya sınırlayacağı temel alınarak hesaplanmıştır. BISSELL'in daha fazla sorumluluk üstlenmesini istiyorsanız, lütfen bize bildirin, BISSELL size revize edilmiş bir fiyat verecektir.

 

Feragatname

 

 1. BISSELL web sitesindeki materyal, herhangi bir koşul, garanti veya diğer herhangi bir koşul olmaksızın "olduğu gibi" sağlanmaktadır. Buna göre, yasaların izin verdiği azami ölçüde, BISSELL size BISSELL web sitesini, BISSELL'in tüm beyanları, garantileri, koşulları ve diğer şartları (bunlarla sınırlı olmamak üzere, tatmin edici kalite, amaca uygunluk ve makul özen ve becerinin kullanımı ile ilgili yasaların ima ettiği koşullar dahil), ancak bu yasal uyarı için BISSELL web sitesine ilişkin olarak etkili olabilir.

 

 1. BISSELL, bu sözleşmenin koşullarını zaman zaman değiştirme hakkını saklı tutar; bu tür değişiklikler, çeşitli Yasal Bildirimin BISSELL web sitesinde yayınlanması üzerine hemen yürürlüğe girer. BISSELL web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde, bu tür bir değişikliği kabul etmiş sayılacaksınız.

 

Yükümlülük

 

 1. Yasaların izin verdiği en geniş kapsamda, BISSELL herhangi bir dolaylı, özel, cezalandırıcı veya dolaylı kayıp veya zarar veya herhangi bir gelir kaybı, kar, itibar, veri, sözleşmeler, herhangi bir şekilde iş kesintisinden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan para veya kayıp veya zararlar ve ister haksız fiil (sınırlama olmaksızın ihmal dahil), sözleşme veya başka bir şekilde BISSELL web sitesiyle bağlantılı olarak veya kullanımla bağlantılı olarak, kullanamama veya BISSELL web sitesinin, BISSELL web sitesiyle bağlantılı herhangi bir web sitesinin veya bu tür web sitelerindeki materyalin kullanımının sonuçları.

 

Uygulanabilir Yasa

 

 1. Ürünlerin satış ve tedariği ile ilgili hüküm ve koşulları Türk yasalarına tabi olacaktır ve sözleşmeden kaynaklanan herhangi bir ihtilafta Türk mahkemeleri münhasır yargı yetkisine sahip olacaktır.

 

 1. Aşağıdaki bilgiler Elektronik Ticaret (EC Direktifi) Yönetmelikleri 2002 tarafından gereklidir. BISSELL web sitesi, BISSELL International Trading Company B.V. (Hollanda'da tescil edilmiştir. Kayıt Numarası 53752139) ticari adresi Willem Fenengastraat 14, Amsterdam 1053DT'ye aittir ve tarafından sağlanmaktadır.